Produktai

Dovanų dėžutės, Popieriniai maišeliai, Reklaminės dėžutės su spauda – tai keletas gaminių iš plataus mūsų asortimento. Mūsų pagrindiniai produktai yra premium segmento kartoninės dėžutės su spauda, segtuvai su spauda ir įvairiausių tipų popieriniai maišeliai.  Dauguma mūsų produktų gaminami pagal užsakymą su pageidaujama spauda arba logotipais. Per daugelį veiklos metų pagaminome šimtus tūkstančių pritaikytų dėžučių, popierinių maišelių ir segtuvų iš esmės visiems pagrindiniams pasaulio prekių ženklams. Mūsų minimalus užsakymo kiekis priklausomai nuo gaminio gali būti vienas arba keli šimtai, bet gali siekti ir kelis šimtus tūkstančių vienetų. Priklausomai nuo gaminio ir fabriko apkrovimo, vidutinis užsakymo įvykdymo laikas yra 4-8 savaitės.

Produktai

“Via Aquaria” siūlo didelį gaminių asortimentą. Mūsų pagrindiniai produktai yra ”luxury” segmento kartoninės dėžutės su spauda, segtuvai su spauda ir įvairiausių tipų popieriniai maišeliai.  Dauguma mūsų produktų gaminami pagal užsakymą su pageidaujama spauda arba logotipais. Per daugelį veiklos metų pagaminome šimtus tūkstančių pritaikytų dėžučių, popierinių maišelių ir segtuvų iš esmės visiems pagrindiniams pasaulio prekių ženklams. Mūsų minimalus užsakymo kiekis prasideda nuo kelių šimtų vienetų ir gali siekti iki kelių šimtų tūkstančių vienetų. Priklausomai nuo gaminio, užsakymo įvykdymo laikas yra 4-8 savaitės.

Base and Lid Box Lid and Base Box Rigid Boxes Rigid Box Premium Box Candle Box Cosmetics Box Perfume Box Watches Box Medicine Box Whiskey Box Drinks Box Beverages Box Via Aquaria Via Promo Box Paper Bag Producing Company Klaipeda Lithuania

Dėžutė Dugnelis-Dangtelis

Daugiau

Dėžutė su stalčiukais

Dėžutės su stalčiukais

Daugiau

Gift or Ribbon Closure Box

Dėžutės su uždarymo juostele

Daugiau

 

Kartoninė dėžutė

Kartoninės dėžutės

Daugiau

 

Žiedinis segtuvas dokumentams

Žiediniai segtuvai

Daugiau

 

Fabric Swatch Books

Medžiagų laikikliai

Daugiau

 

Magnet Closure Box

Dėžutės su magnetiniu uždarymu

Daugiau

Document Boxes

Archyvimo dėžės

Daugiau

Clam Shell 3 board 4 board Box

Trijų bortų dėžutės

Daugiau

 

Mikrogofros dėžutė

Mikrogofros dėžutės

Daugiau

 

Popierinis dovanų maišelis

Popieriniai maišeliai

Daugiau

 

Atsidaranti dėžutė

Nestandartinės dėžutės

Daugiau

 

Trijų dalių dėžutė

Trijų dalių dėžutės

Daugiau

Dėžutė su įmaute

Dėžutės su įmautėmis

Daugiau

Knygų dėklas

Knygų dėklai

Daugiau

 

Foldable Box

Susiplokštinančios dėžutės

Daugiau

 

Dėžutė su porolono įdėklu

Porolono įdėklai

Daugiau

 

Advento kalendorius

Advento kalendoriai

Daugiau