Technologijos

Folijavimas, laminavimas, kongrevas, UV lakavimas tai technologijos, kurias galime naudoti įgyvendinant Jūsų dėžučių ar kitokios pakuotės kūrimo projektus. Galime pasiūlyti įvairias dėžučių ir kitos pakuotės kūrimo, konstravimo, braižymo, prototipų, CAD pavyzdžių, bandominių serijų kūrimo ir gamybos paslaugas. Turime įvairiausių popieriaus ir kartono apdirbimo technologijų, paslaugas atliekame greitai, kruopščiai ir atidžiai.

Technologijos

Folijavimas, laminavimas, kongrevas, UV lakavimas tai technologijos, kurias galime naudoti įgyvendinant Jūsų dėžučių ar kitokios pakuotės kūrimo projektus. Galime pasiūlyti įvairias dėžučių ir kitos pakuotės kūrimo, konstravimo, braižymo, prototipų, CAD pavyzdžių, bandominių serijų kūrimo ir gamybos paslaugas. Turime įvairiausių popieriaus ir kartono apdirbimo technologijų, paslaugas atliekame greitai, kruopščiai ir atidžiai.

Technologijos

Įmonėje naudojame dešimtis skirtingų mašinų, pradedant visiškai automatizuotomis dėžučių, klijavimo, kirtimo, popierinių maišelių gamybos linijomis ir baigiant įvairia įranga, skirta prabangioms apdailos operacijoms po spausdinimo. Absoliuti dauguma gamybos procesų atliekama mūsų fabrike, įskaitant laminavimą, folijavimą, tekstilės pjaustymą ir apdorojimą, porolono įdėklų gamybą, pjaustymą lazeriu, CNC frezavimą, visų rūšių klijavimą, gręžimą, magnetų pozicionavimą ir įstatymą, dėžučių surinkimą, dėžučių pakavimą ir dešimtis kitų procesų. Mažesniems tiražams arba sudėtingoms konstrukcijoms siūlome rankinį klijavimą, surinkimą ir apdailą.

Folijavimas

Folijavimas

Naudodami kelių tipų folijavimo stakles, galime Jūsų logotipą, ženklą, užrašą ar beveik bet kokį motyvą folijuoti ant norimo gaminio: dėžutės, segtuvo, maišelio, aplanko ir tt. Folijos spalvų pasirinkimas yra begalinis, susiekite su mumis, kad išrinktume ir pritaikytume Jums tinkamą.

Iškilus kongrevas

Išspaudimas – tai vaizdų, tekstų ar logotipų iškilimas popieriuje, dėžutėse ar aplankuose. Taip apdorotam vaizdui ar tekstui suteikiamas 3D efektas, kuris atkreipia dėmesį ir puikiai atrodo ant jūsų gaminio.

Iškilus įspaudas
Įspaustas įspaudas

Įspaustas kongrevas

Išspaudimas – tai reljefinių vaizdų, tekstų ar logotipų iškirtimas popieriuje, dėžutėse ar aplankuose. Jis apdorotam vaizdui ar tekstui suteikia 3D efektą, kuris patraukia dėmesį ir puikiai atrodo ant jūsų gaminio.

3D folijos įspaudai

“Via Aquaria” galima naudoti įvairias antspaudavimo technologijas, įskaitant 3D folijos antspaudavimą, kad jūsų gaminys išsiskirtų iš minios!

3D folija
Skaidri folija

Folijavimas skaidria folija su įspaudimu

Kaip ir karštas folijavimas su spalvota folija, būdas logotipą ar motyvą atspausdinti su įspausta skaidria folija yra dar vienas variantas padaryti Jūsų produktą išskirtinį. Įspaudas kontrastuos su popieriumi, tačiau bus pakankamai solidus, neišaukiantis.  Pasikonsultuokite su mumis apie folijavimo su skaidria folija galimybes ir pritaikymo būdus.

Ultravioletinis lakavimas

Naudodami Ultravioletinį lakavimą ant gaminio, galite pasiekti efektyvesnį įspūdį. Dalinis UV lakavimas dar labiau išryškins Jūsų logotipą ar norimą motyvą. Ultravioletinis dalinis lakavimas gali būti įvairiaspalvis, iškilus, tekstūrinis. Sužinokite daugiau apie šį procesą ir įsitinkinkite ar jis tinka jūsų gaminiui.

 

Dalinis ultravioletinis lakavimas
Šilkografinė spauda ant tekstilės

Šilkografinė spauda

Šilkografinė spauda tai vienas iš spaudos būdas, kuomet dažai per šilkografinį tinkelį užnešami ant norimo paviršiaus. Dažniausiai šilkografinė spauda naudojama ant medžiagų, kuomet neįmanoma įprastinė ofsetinė spauda arba karšto folijavimo būdas, pavyzdžiui ant grubaus tekstilinio paviršiaus. Pasitarkite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos sužinotumėte apie šį procesą ir įsitikintumėte ar jis tinka jūsų gaminiui.

Termo reljefinis įspaudas

Termo reljefinis įspaudas, tai būdas naudojant karštą klišę įspausti norimą motyvą ant gaminio nenaudojant jokių papildomų plėvelių ar spalvų. Vaizdas, dizainas ant gaminio suformuotas popieriuje, kartone ar kitoje medžiagoje padarant įdubimą. Ši technologija gali būti naudojama tik su tam tikromis įrišimo medžiagomis, kurios keičia tekstūrą nuo karščio ir spaudimo. Susisiekite su mumis dėl platesnės informacijos.

Termo reljefinis įspaudas
Dekoratyviniai spalvoti popieriai

Dekoratyvinis popierius

Įprasti popieriai yra geri, tačiau kai kuriems gaminiams reikia papildomo akcento, kad jie būtų unikalūs. Dekoratyviniai popieriai tai įvairių tekstūrų ir spalvų popieriai. Jie gali būti skirtingų storių, spalvų ir paskirties. Dekoratyvinis popierius yra idealus pasirinkimas, kuomet reikalingas spalvotas gaminys, išvengiant ištisinės spaudos ant balto popieriaus. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir tai, ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Aptraukimo medžiagos ir popieriai

Dauguma mūsų gaminių iš knyginio kartono gali būti aptraukiami naudojant būtent tam pritaikytas įrišimines medžiagas ir specialius popierius. Tokios medžiagos yra sukurtos būtent tam, jos suteikia gaminiui išskirtinį vaizdą, patvarumą, kokybę. Atsižvelgdama į tai, mūsų įmonė mielai padės jums pasiekti norimų rezultatų. Tiesiog susisiekite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie šį procesą ir apie tai, ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Dėžučių aptraukimo medžiaga
Dėžutės su aštriais kampais

Aštrios dėžučių briaunos

Mūsų dėžučių pagrindinis išskirtinumas – tai aštrios dėžučių briaunos. Dėl jų, mūsų dėžutės atrodo stulbinamai patrauklios, ypatingai jas liečiant. Aštrius dėžučių kampus padarome frezuodami kartoną 90 laipsnių kampu, kuomet kiti gamintojai kartoną kerta. Kartoną lenkiant kampas tampa apvalus. Esant poreikiui, galime gaminti dėžutes ir apvaliais kampais, tačiau pagal nutylėjimą, visos mūsų dėžutės yra aštriais kampais. Susisiekite su mumis, kad pajustumėte skirtumą.

Matinis, blizgus, tekstūrinis laminavimas

Laminavimas – tai būdas apsaugoti gaminį nuo išorinio poveikio ir suteikti jam norimo matiškumo, blizgesio arba tekstūros. Beveik visi mūsų gaminiai, esant poreikiui ir norui gali būti laminuojami. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir tai, ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Blizgus ir tekstūrinis laminavimas
Dėžutė su kartoniniu įdėklu

Popieriniai įdėklai

Popieriaus įdėklai naudojami tam, kad dėžutėje esantis gaminys laikytųsi saugiai ir patikimai. Įdėklai gali būti įvairių formų, dydžių ir iš skirtingo popieriaus ir kartono, su spauda arba be spaudos.  Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie kartoninius ir popierinius įdėklus. Kartu nuspręsime ar jie tinka Jūsų gaminiui.

Dėžutės su ištraukimui skirtu kaspinėliu

Taip, “Via Aquaria” turi technologiją, kuri patenkins jūsų norą turėti dėžutes su ištraukimui skirta juostele. Tiesiog susisiekite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie procesą ir ar jis tinka jūsų konkrečiam produktui.

Dovanų dėžutė su kaspinėliu
Magnetinė dėžutė

Magnetinis dėžučių uždarymas

Dar vienas būdas, kaip galime pagaminti Jūsų dėžutes yra magnetinis uždarymas. Skirtingai nei mūsų konkurentai, mes siūlome paslėpto magneto sprendimą, užtikrinantį prabangesnę jūsų gaminio išvaizdą. Mūsų įranga leidžia mums pagaminti jūsų pasirinktų dydžių ir formų dėžutes su vienu ar daugiau paslėptu magnetu. Tiesiog susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Porolono įdėklai

Putų įdėklai ne tik patraukliai parodys jūsų gaminį pakuotėje, bet ir užtikrins jo saugumą. Galime pasiūlyti įvairių spalvų, storių ir standumo putų įdėklus jūsų dėžutėms arba pagaminti juos kaip atskirą gaminį. Turime visas stakles skirtas putų įdėklų pjaustymui, sluoksniavimui, kirtimui ir kitokiam apdorojimui. Susiekite su mumis, atsiųskite gaminį, kuriam būtų skirtas įdėklas ir mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą.

Porolono įdėklas
Dėžutė su uždarymo juostele

Dėžutės su uždarymo juostele

Taip, naudodami juostelės uždarymo būdą, galite suteikti savo gaminiui klasikinę išvaizdą. Galime pagaminti Jūsų dėžutę su įvairiausių spalvų, ilgių ir rūšių uždarymo juostele. Galimybės yra begalinės, tad susiekite su mumis, kad aptartume kas Jums tiktų geriausiai.

Iškirsti langeliai

Naudojant iškirstus langelius, Jūsų gali būti matomas, jį lengva paliesti ir pajausti. Langelius galime iškirsti įvairiausių formų, su įklijuotu langeliu arba be. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Dėžutė su iškirstu langeliu
Maišelis su sulenkiamu dugneliu

Popieriniai maišeliai su “Japonišku dugneliu”

Japoniškas dugnelis – tai būdas suplokštinti popierinį maišelį per dugną. Tokiu būdų nelieka jokių lenkimo linijų abiejuose fasadinėse maišelio pusėse. Toks maišelių lankstymo būdas yra rankinis,  sudėtingas ir ilgas, tad dažniausiai naudojamas ypatingai brangiems ir eksliuzyviniams  popieriniams maišeliams gaminti.

Metalinės akutės popieriniams maišeliams

Metalinės akutės, kartu su įvertomis juostelėmis suteikia jūsų popieriniam maišeliui nepaprastą efektą, patraukia dėmesį ir puikiai atrodo.

Maišelis su metalinėmis akutėmis
Maišelis su kirsta rankenėle

Iškirstos rankenėlės maišeliams

Iškirstos rankenėlės tai alternatyva popieriniams maišeliams su virvelinėmis arba juostelių rankenėlėmis. Galime iškirsti įvairiausių formų rankenėles, tačiau dažniausiai naudojamos kelios standartinės.

Rankenėlės iš pintų virvelių

Pintų virvelių rankenės – tai standartinis sprendimas popieriniam maišeliui. Rankenėlės gali būti pačių įvairiausių storių ir spalvų, sintetinės arba medvilninės. Rankenėlių įvėrimas tai rankinis procesas, kuris suteikia popieriniams maišeliui daugiau išskirtinumo ir prabangos.

Maišelis su rankenėlėmis plastikiniais antgaliukais
Maišelis su rankenėlėmis plastikiniais antgaliukais

Rankenėlės su plastikiniais antgaliukais

Plastikiniai antgaliukai ant popierinių maišelių rankenėlių naudojami, kuomet reikia ekonomiškesnio ir greitesnio sprendimo. Skirtingai nuo rankenėlių su mazgeliais, plastikiniai antgaliukai ant rankenėlių uždedami automatizuotu būdu. Pasitarkite su mumis koks geriausias sprendimas būtų Jūsų popieriniam maišeliui.

Įklijuotų juostelių rankenėlės

Įklijuotos rankenėlės suteikia jūsų gaminiui prabangumo efektą, kuris patraukia dėmesį ir puikiai atrodo ant jūsų gaminio. Juostelės įklijuojamos tam, kad nebūtų matyti mazgelio. Tai sprendimas prabangių popierinių maišelių linijai.

Maišelis su įklijuotomis rankenėlėmis
Folijavimas

Folijavimas

Naudodami kelių tipų folijavimo stakles, galime Jūsų logotipą, ženklą, užrašą ar beveik bet kokį motyvą folijuoti ant norimo gaminio: dėžutės, segtuvo, maišelio, aplanko ir tt. Folijos spalvų pasirinkimas yra begalinis, susiekite su mumis, kad išrinktume ir pritaikytume Jums tinkamą.

Iškilus įspaudas

Iškilus kongrevas

Išspaudimas – tai vaizdų, tekstų ar logotipų iškilimas popieriuje, dėžutėse ar aplankuose. Taip apdorotam vaizdui ar tekstui suteikiamas 3D efektas, kuris atkreipia dėmesį ir puikiai atrodo ant jūsų gaminio.

Įspaustas įspaudas

Įspaustas kongrevas

Išspaudimas – tai reljefinių vaizdų, tekstų ar logotipų iškirtimas popieriuje, dėžutėse ar aplankuose. Jis apdorotam vaizdui ar tekstui suteikia 3D efektą, kuris patraukia dėmesį ir puikiai atrodo ant jūsų gaminio.

3D folija

3D folijos įspaudai

“Via Aquaria” galima naudoti įvairias antspaudavimo technologijas, įskaitant 3D folijos antspaudavimą, kad jūsų gaminys išsiskirtų iš minios!

Skaidri folija

Folijavimas skaidria folija su įspaudimu

Kaip ir karštas folijavimas su spalvota folija, būdas logotipą ar motyvą atspausdinti su įspausta skaidria folija yra dar vienas variantas padaryti Jūsų produktą išskirtinį. Įspaudas kontrastuos su popieriumi, tačiau bus pakankamai solidus, neišaukiantis.  Pasikonsultuokite su mumis apie folijavimo su skaidria folija galimybes ir pritaikymo būdus.

Dalinis ultravioletinis lakavimas

UV lakavimas

Naudodami Ultravioletinį lakavimą ant gaminio, galite pasiekti efektyvesnį įspūdį. Dalinis UV lakavimas dar labiau išryškins Jūsų logotipą ar norimą motyvą. Ultravioletinis dalinis lakavimas gali būti įvairiaspalvis, iškilus, tekstūrinis. Sužinokite daugiau apie šį procesą ir įsitinkinkite ar jis tinka jūsų gaminiui.

 

Šilkografinė spauda ant tekstilės

Šilkografinė spauda

Šilkografinė spauda tai vienas iš spaudos būdas, kuomet dažai per šilkografinį tinkelį užnešami ant norimo paviršiaus. Dažniausiai šilkografinė spauda naudojama ant medžiagų, kuomet neįmanoma įprastinė ofsetinė spauda arba karšto folijavimo būdas, pavyzdžiui ant grubaus tekstilinio paviršiaus. Pasitarkite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos sužinotumėte apie šį procesą ir įsitikintumėte ar jis tinka jūsų gaminiui.

Termo reljefinis įspaudas

Termo reljefinis įspaudas

Termo reljefinis įspaudas, tai būdas naudojant karštą klišę įspausti norimą motyvą ant gaminio nenaudojant jokių papildomų plėvelių ar spalvų. Vaizdas, dizainas ant gaminio suformuotas popieriuje, kartone ar kitoje medžiagoje padarant įdubimą. Ši technologija gali būti naudojama tik su tam tikromis įrišimo medžiagomis, kurios keičia tekstūrą nuo karščio ir spaudimo. Susisiekite su mumis dėl platesnės informacijos.

Dekoratyviniai spalvoti popieriai

Dekoratyvinis popierius

Įprasti popieriai yra geri, tačiau kai kuriems gaminiams reikia papildomo akcento, kad jie būtų unikalūs. Dekoratyviniai popieriai tai įvairių tekstūrų ir spalvų popieriai. Jie gali būti skirtingų storių, spalvų ir paskirties. Dekoratyvinis popierius yra idealus pasirinkimas, kuomet reikalingas spalvotas gaminys, išvengiant ištisinės spaudos ant balto popieriaus. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir tai, ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Dėžučių aptraukimo medžiaga

Aptraukimo medžiagos ir popieriai

Dauguma mūsų gaminių iš knyginio kartono gali būti aptraukiami naudojant būtent tam pritaikytas įrišimines medžiagas ir specialius popierius. Tokios medžiagos yra sukurtos būtent tam, jos suteikia gaminiui išskirtinį vaizdą, patvarumą, kokybę. Atsižvelgdama į tai, mūsų įmonė mielai padės jums pasiekti norimų rezultatų. Tiesiog susisiekite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie šį procesą ir apie tai, ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Dėžutės su aštriais kampais

Aštrios dėžučių briaunos

Mūsų dėžučių pagrindinis išskirtinumas – tai aštrios dėžučių briaunos. Dėl jų, mūsų dėžutės atrodo stulbinamai patrauklios, ypatingai jas liečiant. Aštrius dėžučių kampus padarome frezuodami kartoną 90 laipsnių kampu, kuomet kiti gamintojai kartoną kerta. Kartoną lenkiant kampas tampa apvalus. Esant poreikiui, galime gaminti dėžutes ir apvaliais kampais, tačiau pagal nutylėjimą, visos mūsų dėžutės yra aštriais kampais. Susisiekite su mumis, kad pajustumėte skirtumą.

Blizgus ir tekstūrinis laminavimas

Matinis, blizgus, tekstūrinis laminavimas

Laminavimas – tai būdas apsaugoti gaminį nuo išorinio poveikio ir suteikti jam norimo matiškumo, blizgesio arba tekstūros. Beveik visi mūsų gaminiai, esant poreikiui ir norui gali būti laminuojami. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir tai, ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Dėžutė su kartoniniu įdėklu

Popieriniai įdėklai

Popieriaus įdėklai naudojami tam, kad dėžutėje esantis gaminys laikytųsi saugiai ir patikimai. Įdėklai gali būti įvairių formų, dydžių ir iš skirtingo popieriaus ir kartono, su spauda arba be spaudos.  Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie kartoninius ir popierinius įdėklus. Kartu nuspręsime ar jie tinka Jūsų gaminiui.

Dovanų dėžutė su kaspinėliu

Dėžutės su ištraukimui skirtu kaspinėliu

Taip, “Via Aquaria” turi technologiją, kuri patenkins jūsų norą turėti dėžutes su ištraukimui skirta juostele. Tiesiog susisiekite su mumis, kad gautumėte daugiau informacijos apie procesą ir ar jis tinka jūsų konkrečiam produktui.

Magnetinė dėžutė

Magnetinis dėžučių uždarymas

Dar vienas būdas, kaip galime pagaminti Jūsų dėžutes yra magnetinis uždarymas. Skirtingai nei mūsų konkurentai, mes siūlome paslėpto magneto sprendimą, užtikrinantį prabangesnę jūsų gaminio išvaizdą. Mūsų įranga leidžia mums pagaminti jūsų pasirinktų dydžių ir formų dėžutes su vienu ar daugiau paslėptu magnetu. Tiesiog susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Porolono įdėklas

Putų įdėklai

Putų įdėklai ne tik patraukliai parodys jūsų gaminį pakuotėje, bet ir užtikrins jo saugumą. Galime pasiūlyti įvairių spalvų, storių ir standumo putų įdėklus jūsų dėžutėms arba pagaminti juos kaip atskirą gaminį. Turime visas stakles skirtas putų įdėklų pjaustymui, sluoksniavimui, kirtimui ir kitokiam apdorojimui. Susiekite su mumis, atsiųskite gaminį, kuriam būtų skirtas įdėklas ir mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą.

Dėžutė su uždarymo juostele

Dėžutės su uždarymo juostele

Taip, naudodami juostelės uždarymo būdą, galite suteikti savo gaminiui klasikinę išvaizdą. Galime pagaminti Jūsų dėžutę su įvairiausių spalvų, ilgių ir rūšių uždarymo juostele. Galimybės yra begalinės, tad susiekite su mumis, kad aptartume kas Jums tiktų geriausiai.

Dėžutė su iškirstu langeliu

Iškirsti langeliai

Naudojant iškirstus langelius, Jūsų gali būti matomas, jį lengva paliesti ir pajausti. Langelius galime iškirsti įvairiausių formų, su įklijuotu langeliu arba be. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie šį procesą ir ar jis tinka jūsų konkrečiam gaminiui.

Maišelis su sulenkiamu dugneliu

Popieriniai maišeliais su “Japonišku dugneliu”

Japoniškas dugnelis – tai būdas suplokštinti popierinį maišelį per dugną. Tokiu būdų nelieka jokių lenkimo linijų abiejuose fasadinėse maišelio pusėse. Toks maišelių lankstymo būdas yra rankinis,  sudėtingas ir ilgas, tad dažniausiai naudojamas ypatingai brangiems ir eksliuzyviniams  popieriniams maišeliams gaminti.

Maišelis su metalinėmis akutėmis

Metalinės akutės popieriniams maišeliams

Metalinės akutės, kartu su įvertomis juostelėmis suteikia jūsų popieriniam maišeliui nepaprastą efektą, patraukia dėmesį ir puikiai atrodo.

Maišelis su kirsta rankenėle

Iškirstos rankenėlės maišeliams

Iškirstos rankenėlės tai alternatyva popieriniams maišeliams su virvelinėmis arba juostelių rankenėlėmis. Galime iškirsti įvairiausių formų rankenėles, tačiau dažniausiai naudojamos kelios standartinės.

Virvelinė rankenėlė

Rankenėlės iš pintų virvelių

Pintų virvelių rankenės – tai standartinis sprendimas popieriniam maišeliui. Rankenėlės gali būti pačių įvairiausių storių ir spalvų, sintetinės arba medvilninės. Rankenėlių įvėrimas tai rankinis procesas, kuris suteikia popieriniams maišeliui daugiau išskirtinumo ir prabangos.

Maišelis su rankenėlėmis plastikiniais antgaliukais

Rankenėlės su plastikiniais antgaliukais

Plastikiniai antgaliukai ant popierinių maišelių rankenėlių naudojami, kuomet reikia ekonomiškesnio ir greitesnio sprendimo. Skirtingai nuo rankenėlių su mazgeliais, plastikiniai antgaliukai ant rankenėlių uždedami automatizuotu būdu. Pasitarkite su mumis koks geriausias sprendimas būtų Jūsų popieriniam maišeliui.

Maišelis su įklijuotomis rankenėlėmis

Įklijuotų juostelių rankenėlės

Įklijuotos rankenėlės suteikia jūsų gaminiui prabangumo efektą, kuris patraukia dėmesį ir puikiai atrodo ant jūsų gaminio. Juostelės įklijuojamos tam, kad nebūtų matyti mazgelio. Tai sprendimas prabangių popierinių maišelių linijai.