Wrapped in perfection!

DĖŽUTĖS

Kuriame ir gaminame ypatingos kokybės dėžutes verslo dovanoms ir įvairioms prekėms pakuoti. Dėžutes gaminame iš įvairių medžiagų, pvz., knyginio kartono, popieriaus, dekoratyvinio popieriaus, mikrogofros ar plastiko.

POPIERINIAI MAIŠELIAI

Prabangūs, stilingi popieriniai maišeliai jūsų įmonei. „Luxury“ segmento dovanų maišeliai iš įvairiaiusio popieriaus. Siūlome ekologiškus popierinius dovanų maišelius, gaminamus iš 100 % perdirbto arba FSC makulatūrinio popieriaus.

ŽIEDINIAI SEGTUVAI SU SPAUDA

Mūsų įmonė gamina individualizuotus firminius žiedinius segtuvus su spauda. Plačiam jūsų pasirinkimui, segtuvus gaminame su įvairiausia spauda, aptraukimo medžiagomis, įvairiausių stilių ir dydžių.

LAGAMINĖLIAI

Reikia nestandartinio, elegantiško lagaminėlio su jūsų reklama? Mes kuriame ir gaminame lagaminėlius su spauda pagal kliento pageidavimą.

REGISTRAI SU SKIRTUKAIS
ARCHYVAVIMO STOVAI
KNYGŲ DĖKLAI FUTLIARAI
MEDŽIAGŲ LAIKIKLIAI
RAŠYMO LENTELĖS
APLANKAI

GAMYBA

Visi pospaudiminiai procesai po vienu stogu Klaipėdoje įsikūrusioje gamykloje. Greiti ir lankstūs konstrukciniai bei projektiniai sprendimai. Trumpas gamybos ciklo laikas ir greitas pristatymas visoje Europoje. Galite užsisakyti rankų darbo apdailą ir gamybą mažomis partijomis. TOC/Lean metodikomis pagrįsta gamybos filosofija.

 

98%

LAIKU

20

METŲ PATIRTIES

99%

PRODUKCIJOS GAMINAMA PAS MUS

2000m²

GAMYBOS PLOTAS

80%

SUDARO EKSPORTAS

20

EKSPORTO ŠALIŲ

8hr

UŽKLAUSOS REAGAVIMO LAIKAS

TECHNOLOGIJA

Mes siūlome grafinio dizaino ir įvairias pospaudimines paslaugas, kurias teikiame greitai, kruopščiai ir rūpestingai. Mūsų dizaineriai pateiks jūsų įmonės maišelių, segtuvų, lagaminėlių, aplankų, restorano meniu, dėžučių ar kitų produktų maketus. Užsisakykite folijavimą ar kongregavimą ir mes padėsime turėti išskirtinį produktą. Mes taip pat teikiame detalių iškirtimo, laminavimo, kaširavimo (klijavimo), padengimo, įspaudimo paslaugas.

 

Paruošimas spaudai

Gamyba

Pristatymas

KOKYBĖS GARANTIJA

Mūsų įmonės gaminama produkcija atitinka pačius aukščiausius ES kokybės standartus. Garantuojame, kad jūsų užsakomos prekės yra gaminamos naudojant kokybiškas ir aplinkai draugiškas medžiagas.

GREITAS TARPTAUTINIS PRISTATYMAS

Šiuo ženklu garantuojame, kad jūsų užsakytas prekes pagaminsime ir pristatysime iki jūsų durų greičiausiai rinkoje. Trumpiausi gamybos terminai yra nuo 6 darbo dienų. Standartinis gamybos terminas yra nuo 10 darbo dienų. Užsakytus gaminius pristatome per kurjerių tarnybas iki jūsų durų.

Populiariausias pardavėjas

Jūs kreipiatės tiesiai į gamintoją. Tai garantuoja, kad, įsigydami mūsų produktus, gausite geriausią kainos ir kokybės santykį, puikų aptarnavimą ir greičiausią prekių pristatymą iki jūsų durų.

ASMENS DUOMENŲ SAUGUMAS

Mes garantuojame jūsų asmens duomenų saugumą naršant po mūsų internetinę svetainę vadovaujantis Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais. Visi duomenys yra perduodami specialiu kodu, kuris yra neprieinamas tretiesiems asmenims.
Good news, the boxes have arrived and they look fantastic – thank you very much!

Mark Norsworthy

Excellent Quality. Excellent Price. Excellent Service. Good communication throughout the design ant production processes. Couldn’t recommend them highly enough.

Fiachra O’Brien
Director Leaderchip-Policy

Thank you for a perfect production of the Karolinske Folders.

Helene Jouper D.