APIE MUS

Via Aquaria UAB – išskirtinės kokybės “luxury” segmento dėžučių, prabangių popierinių maišelių, aplankų, segtuvų gamintojai. Dirbame pagal TOC metodiką, naudojame pažangiausią ERP gamybos ir pardavimų valdymui. Kasdien kuriame stulbinamą vertę savo klientams ir padedame jiems uždirbti neregėtas sumas pinigų.
Mūsų fabrikas yra Klaipėdoje, visa mūsų gamyba vykdoma po vienu stogu. Gaminame pakuotes nuo 1996 m., turime nežmonišką patirtį “know how”, daugelio tarptautinių prekių ženklų, mažmenininkų, reklamos agentūrų pasitikėjimą. Daugiau nei 80 % produkcijos eksportuojame į Skandinavijos šalis, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Austriją, Nyderlandus, Šveicariją ir kt. Greitai, produktyviai ir lanksčiai gamindami įspūdingus produktus, padedame klientams ir jų produktams prasiskinti kelią į rinką, didinti pardavimus ir suteikti vartotojui “wow” efektą.
Visi procesai po vienu stogu. Trumpas gamybos ciklo laikas, greiti gamybos ir dizaino sprendimai, greitas pristatymas visoje Europoje. TOC / Lean pagrįsta gamybos filosofija.