ŽIEDINIAI SEGTUVAI SU SPAUDA

Pagal individualų užsakymą sukurti ir atspausdinti žiediniai segtuvai – tai efektyvus pardavimo ir rinkodaros įrankis. Galime pasiūlyti ofsetine spauda atspausdintus žiedinius segtuvus itin mažais kiekiais nuo 50 vnt. Firminiai segtuvai gali būti naudojami konferencijų, seminarų, rinkodaros ar pristatomosios medžiagos laikymui. Pagal užsakymą gaminami žiediniai segtuvai gali būti įvairių formų, dydžių, storių ir apklijuoti įvairiausiais popieriais, tekstile, dirbtine oda ir tt. Paprastai žiediniai segtuvai yra gaminami iš knyginio kartono su pageidaujama spauda ant viršelio ir/arba vidinėje jo pusėje. Priklausomai nuo įrišamos medžiagos storio, gali būti naudojami skirtingi žiediniai mechanizmai.

Medžiagos

Firminiai žiediniai segtuvai gaminami iš 1,8 mm, 2,00 mm arba 2,4 mm knyginio kartono ir 130-150 gsm kreidinio popieriaus, kuriuo segtuvas apklijuojamas. Vietoje apklijavimo popieriaus, galima naudoti įvairiausias aptraukimo medžiagas: drobelę, tekstilę, dirbtinę odą, PVC ir tt. 

Žiedinis mechanizmas

Firminiams žiediniams segtuvams naudojame R formos, D formos, Q formos ir svertinius arkinius LA prispaudimo mechanizmus. Galite pasirinkti iš įvairiausio dydžio ir diametro 2, 3 arba 4 žiedų įsegimo mechanizmų.

Pospaudiminis apipavidalinimas, užbaigimas

Segtuvus laminuojame matine, blizgia, nesibraižančia ar tekstūrine laminavimo plėvele. Solidesniam vaizdui, firminiai segtuvai gali būti apipavidalinami taikant UV lakavimo, folijavimo ar kongregavimo technologiją.

Spauda

Firminiai žiediniai segtuvai gali būti spausdinami naudojant ofsetinę arba skaitmeninę spaudą. Su visomis aptraukimo medžiagomis galime naudoti šilkografiją ir folijavimą, puošybą logotipu ar reljefiniu ornamentu.

Priedai

Segtuvams galime pasiūlyti platų papildomų priedų, tokių kaip metaliniai kampukai, rašiklio laikikliai, magnetukai, gumelės, nugarėlės žiedai, įvairių formų skaidrios PVC kišenėlės ir pan., asortimentą.

Gamybos ir pristatymo laikas

Mūsų standartinis žiedinių segtuvų gamybos ir pristatymo laikas – 2-3 savaitės.