POPIERINIAI MAIŠELIAI

Turime daugiau nei 20 metų patirtį firminių popierinių maišelių gamybos srityje. Rankų darbo popieriniai maišeliai gali būti gaminami pasirenkant iš daugiau nei 200 mūsų standartinių dydžių arba pagal Jūsų norimo dydžio. Popieriniai dovanų maišeliai su jūsų įmonės logotipu gaminami nuo 100 vnt.

EKSKLIUZYVINIAI POPIERINIAI MAIŠELIAI

Visi mūsų ekskliuzyviniai popieriniai maišeliai yra gaminami pagal užsakymą ir dauguma jų yra užbaigiami rankomis. Maišeliai gaminami su įvairių spalvų, įvairaus pynimo virvelinėmis rankenėlėmis. Rankenėlės gali būti taip pat ir medvilininės, atlasinės, šilkinės juostelės. Popieriniai dovanų maišeliai gaminami iš aukščiausios kokybės kreidinio arba dekoratyvinio popieriaus. Popierių galima laminuoti matine, blizgia, nesibraižančia, švelnia prisilietimui (soft touch) plėvele. Dugnelis ir rankenėlės yra sutvirtinami naudojant storą kartoną. Tam tikri mūsų popierinių maišelių gamybos ir apipavidalinimo procesai atliekami rankomis, taip užtikrinant nepriekaištingą kokybę. Popierinius maišelius gaminame nuo 100 vnt.

Spauda

Rankų darbo ekskliuzyvinius maišelius galima atspausdinti ofsetine spauda, logotipą galime įspausti karšto folijavimu, įspaudu, rečiau šilkografijos būdu. Firminiai popieriniai maišeliai gali būti su spauda ir viduje, ne tik išorėje.

Rankenėlės

Nertų ar megztų juostelių, virvelių, šilkinių, atlasinių ar medvilninių juostelių/kaspinėlių rankenėlės į maišelius yra įveriamos rankomis ir rankomis yra užrišami mazgeliai. Ekonomiškesnė atlernatyva yra virvelės su plastikiniais antgaliukais, kurie, kaip ir mazgeliai, užsifiksuoja vidinėje maišelio dalyje. Tiek virvelės, tiek juostelės, gali būti įklijuojamos į vidų paslepiant mazgelius.

Pospaudiminis apipavidalinimas

Eksliuzyviniams popieriniams maišeliams siūlome išskirtinį apipavidalinimą – padengimą matine arba blizgia plėvele, reljefinį įspaudimą arba iškėlimą, metalizuotos folijos įspaudą, ultravioletinį lakavimą, ir t.t.

Dugnelis ir rankenėlės

Visuose mūsų popieriniuose maišeliuose ir popieriniuose dovanų maišeliuose dugnelis ir viršutinė dalis (top-fold) yra sutvirtinami naudojant storą 1 mm knyginį kartoną, todėl jie yra labai tvirti. Maišeliai atlaiko iki 10 kg svorį! Jums neteks raudonuoti dėl suplyšusio maišelio.

Popierius

Ekskliuzyviniams popieriniams maišeliams naudojame tik aukščiausios kokybės dekoratyvinį popierių, įprastiniams popieriniams dovanų maišeliams – kreidinį, nekreidinį, kraft ir ekologišką, FSC sertifikuotą popierių.

Gamybos ir pristatymo laikas

Mūsų standartinis popierinių maišelių gamybos ir pristatymo laikas – 2-3 savaitės.

POPIERINIAI MAIŠELIAI SU IŠKIRSTOMIS RANKENĖLĖMIS

Išskirtinė šių maišelių savybė yra iškirstos rankenėlės. Dugnelis ir rankenėlės yra sutvirtinami naudojant storą knyginį kartoną. Firminiai popieriniai maišeliai su iškirstomis rankenėlėmis gali būti gaminami iš kreidinio, nekreidinio, kraft, perdirbto ar dekoratyvinio popieriaus. Išskirtinė šių popierinių maišelių kokybė pasiekiama užbaigiant juos rankomis.

Spauda

Popierinius maišelius su kirstomis rankenėlėmis, galima atspausdinti ofsetine spauda arba šilkografijos būdu. Firminiai popieriniai maišeliai gali būti su spauda ir viduje.

Rankenėlės

Pasirinkite rankenėlių iškirtimo formą: stačiakampę, ovalią, apvalią arba atitinkančią jūsų maišelio dizainą.

Dugnelis ir rankenėlės

Visuose mūsų popieriniuose maišeliuose su kirstomis rankenėlėmis, dugnelis ir viršutinė maišelio dalis (top-fold) yra sutvirtinami naudojant storą 1 mm. kartoną, todėl jie yra labai tvirti. Maišeliai atlaiko iki 10 kg svorį!

Pospaudiminis apipavidalinimas

Popieriniams maišeliams su iškirstomis rankenėlėmis siūlome išskirtinį apipavidalinimą – padengimą matine arba blizgia plėvele, reljefinį įspaudimą arba iškėlimą, metalizuotos folijos įspaudimą, ultravioletinį lakavimą, ir t.t. 

Popierius

Šiems popieriniams maišeliams naudojame tik aukščiausios kokybės dekoratyvinį, kreidinį, nekreidinį, kraft ir ekologišką perdirbtą popierių.

Gamybos ir pristatymo laikas

Mūsų standartinis popierinių maišelių su iškirstomis rankenėlėmis gamybos ir pristatymo laikas – 2-3 savaitės.

EKOLOGIŠKI POPIERINIAI MAIŠELIAI

Ekologiški popieriniai maišeliai gaminami iš 100 % perdirbto arba FSC sertifikuoto makulatūrinio popieriaus ir dengiamii tik apsauginiu laku. Maišelio dugnelis ir rankenėlės yra sutvirtinami naudojant tvirtą knyginį kartoną, todėl maišelį galite naudoti daugiau nei vieną kartą. Užsisakykite ekologišką maišelį ir gaukite patrauklią pakuotę, taip prisidėdami prie gamtos išteklių išsaugojimo ir sukurdami aplinką tausojančios kompanijos įvaizdį.

Spauda

Ekologiški dovanų maišeliai spausdinami naudojant ofsetinę spaudą be tirpiklių, logotipai gali būti įspausti, iškilūs, taip pat folijuoti įvairiausių spalvų folija arba atspausdinti šilkografiniu būdu. Ekologiški maišeliai klijuojami tik natūraliais organiniais klijais. 

Rankenėlės

Ekologiškiems maišeliams galime pasiūlyti popierines virveles, virveles su mazgeliais iš natūralaus pluošto arba įklijuojamas rankenėles iš medvilnės, drobines virveles arba atlasines/medvilnines juosteles.

Pospaudiminis apipavidalinimas

Ekologiški popieriniai maišeliai nelaminuojami, bet padengiami tik apsauginiu matiniu ar blizgiu laku. Jei pageidaujate, paviršius gali būti padengtas UV laku, metalizuota folija arba papuoštas reljefiniu ornamentu.

Dugnelis ir rankenėlės

Dugnelis sutvirtinamas individualiai, naudojant kartoną. Kita kartono dalis klijuojama ten, kur yra rankenėlė, todėl maišelis tampa patvaresnis.

Popierius

Ekologiški popieriniai dovanų maišeliai gaminami iš 100 % perdirbto arba FSC sertifikuoto makulatūrinio popieriaus.

Gamybos ir pristatymo laikas

Ekologiški maišeliai gaminami ir pristatomi per 2-3 savaites nuo maketo suderinimo dienos.