Kalediniai Advento Kalendoriai

Skaičiuokite dienas iki Kalėdų su mūsų sukurtu ir pagamintu advento kalendoriumi

Gaminame įvairiausių dydžių, formų, stilių ir tematikos advento kalendorius iš popieriaus, kartono ir kitų medžiagų. Galime pasiūlyti esamų standartinių sprendimų arba sukurti kalendorių nuo nulio pagal Jūsų norus. Personalizuoti Kalėdiniai advento kalendoriai gali būti pritaikyti įvairiausių tipų ir dydžių dovanėlėms sudėti. Advento kalendoriai puiki ir ilgalaikė dovana verslo klientams ir partneriams. Gaminame nuo 50 vnt.

Spauda

Advento kalendoriai gali būti personalizuoti įvairiais būdais. Galima ofsetinė spauda, karšto folijavimo būdu atspausti logotipai, UV lakavimas, lazerinis graviravimas, kongrevo įspaudai, šilkografija ir kiti metodai. Dažniausiai advento kalendoriams naudojamos šios technikos: ofsetinė spauda arba norimos spalvos/motyvo folijuotas įspaudas.

Priedai

Advento kalendoriai gali būti gaminami su magnetiniu uždarymu arba užrišamomis juostelėmis, led apšvietimu, įvairiausio tipo stalčiukais arba lentynėlėmis ir tt.

Pospaudiminis apipavidalinimas

Advento kalendoriams apipavidalinti yra beribės galimybės, taikant UV lakavimo, įvairiausių spalvų folijavimo ar kongregavimo technologiją, taip pat pridedant rankenėles, langelius, stalčiukus, magnetinio uždarymo mechanizmus, juosteles ir t.t. Galima naudoti įvairiausių spalvų ir tekstūrų dekoratyvinius popierius, arba paprastą atspausdintą kreidinį popierių laminuoti matine, blizgia, nesibraižančia, švelnia prisilietimui (soft touch), tekstūrine plėvele.

Medžiagos

Advento kalendoriai gaminami iš standaus aukščiausios kokybės 1,5 mm, 2 mm, 2,4 mm, 3 mm knyginio kartono. Juos galima laminuoti apsaugine matine, blizgia, nesibraižančia plėvele, naudoti popierių su spauda, dekoratyvinį popierių, tekstilę ar dirbtinę odą. Dauguma procesų skirtų pagamint, surinkti ir suklijuoti advento kalendorius yra atliekami rankomis.

Gamybos ir pristatymo laikas

Priklausomai nuo tiražo ir gaminio sudėtingumo, pagal užsakymą gaminami advento kalendoriai pristatomi per 4-8 savaites.