DĖŽUTĖS

Įvairiausių formų ir dydžių dėžutes su spauda gaminame verslo dovanoms ir įvairioms prekėms pakuoti. Dėžutes su spauda ar Jūsų norimu logotipu, kuriame ir gaminame pagal užsakymus, atsižvelgdami į norimą supakuoti daiktą. Galime pasiūlyti platų standartinių formų ir dydžių dėžučių asortimentą. Dėžutes gaminame iš įvairių medžiagų: kartono, mikrogofros. Dauguma mūsų gaminamų dėžučių yra “luxury” segmento ir išskirtinės kokybės. Jos skirtos parfumerijai, verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, gėrimams pakuoti. Gaminame nuo 100 vnt.

EKSLIUZYVINĖS DOVANŲ DĖŽUTĖS

Pagamintos pagal individualų užsakymą, išskirtinės standaus tipo dėžutės iš knyginio kartono – tai daugiau nei pakuotė. Pagal užsakymą pagamintos dėžutės suteikia pridėtinę vertę jūsų gaminiui, kuris yra viduje. Įsigijus mūsų pagamintas dėžutes, jūsų klientai turės nepamirštamą išpakavimo patirtį ir patirs tobulumo ir kokybės jausmą. Mes gaminame įvairiausių formų ir dydžių išskirtines standaus tipo dėžutes, pradedant nuo 100 vnt. vienam užsakymui.

Spauda

Dauguma mūsų išskirtinių dėžučių yra padengiamos puošniu dekoratyviniu popieriumi ir apipavidalinamos taikant folijavimo, UV lakavimo ar kongregavimo technologiją. Dėžutės taip pat gali būti padengtos įvairiu ofsetiniu popieriumi su spauda. Tam tikrais atvejais galime naudoti šilkografiją, logotipą atspausdinti karšto folijavimo arba įspaudo būdu.

Medžiagos

Dauguma mūsų prabangių standaus tipo dėžučių gaminamos iš aukštos kokybės 1,5 mm, 2 mm, 2,4 mm, 3 mm knyginio kartono ir laminuojamos naudojant popierių su spauda, dekoratyvinį popierių, tekstilę ar dirbtinę odą. Kai kurios jų yra užbaigiamos arba 100 % gaminamos rankomis.

Pospaudiminis apipavidalinimas

Mūsų dėžutės gali būti apipavidalinamos taikant UV lakavimo, įvairiausių spalvų folijavimo ar kongregavimo technologiją, taip pat pridedant rankenėles, langelius, stalčiukus, magnetinio uždarymo mechanizmus, juosteles ir t.t. Popierių galima laminuoti matine, blizgia, nesibraižančia, švelnia prisilietimui (soft touch) arba tekstūrine plėvele.

Priedai

Išskirtinės dovanų dėžutės gali būti gaminamos su magnetiniu uždarymu arba užrišamomis juostelėmis, taip pat pritaikant žiedinį mechanizmą, poliuretano putų ar kartono įdėklus.

Gamybos ir pristatymo laikas

Pagal užsakymą gaminamos išskirtinės dėžutės atspausdinamos ir pristatomos per 2-3 savaites.

KARTONINĖS DĖŽUTĖS SU SPAUDA

Kartoninės dėžutės su spauda – tai ekonomiška alternatyva išskirtinėms standaus tipo dėžutėms. Pagamintos iš 150-350 gsm kartono, jos skirtos naudoti mažmeninėje prekyboje. Mes gaminame įvairiausių formų ir konstrukcijų kartonines dėžutes su spauda nuo 500 vnt. vienam užsakymui.

Spauda

Kartoninės dėžutės yra spausdinamos ant specialaus kartono, dekoratyvinio popieriaus ir gali būti apipavidalinamos taikant UV lakavimo, folijavimo ar kongregavimo technologiją.

Medžiagos

Dauguma mūsų pagal individualų užsakymą gaminamų kartoninių dėžučių, gaminamos iš aukštos kokybės 150-350 gsm kartono ir dažnai laminuojamos naudojant matinę ar blizgią laminavimo plėvelę.

Pospaudiminis apipavidalinimas

Kartoninės dėžutės gali būti apipavidalinamos taikant UV lakavimo, įvairiausių spalvų folijavimo ar kongregavimo technologiją. Popierių galima laminuoti matine, blizgia, nesibraižančia, švelnia prisilietimui (soft touch) arba tekstūrine plėvele. Galime iškirsti arba pritaikyti plastikinius langelius, leidžiančius matyti dėžutės turinį.

Gamybos ir pristatymo laikas

Kartoninės dėžutės su spauda atspausdinamos, pagaminamos ir pristatomos per 2-3 savaites.

FIRMINĖS MIKROGOFROS DĖŽUTĖS

Mikrogofros dėžutės su spauda – tai ekonomiška alternatyva išskirtinėms standaus tipo dėžutėms. Pagamintos iš 1 mm mikrogofros, jos skirtos naudoti mažmeninėje prekyboje arba siuntimui. Mes gaminame įvairiausių formų ir konstrukcijų mikrofogros dėžutes su spauda nuo 100 vnt. vienam užsakymui.

Spauda

Mikrogofros dėžutės yra spausdinamos ant kreidinio arba nekreidinio popieriaus, kuris paklijuojamas ant mikrogofros. Jūsų norimas logotipas gali būti uždedamas taikant UV lakavimo, folijavimo ar kongregavimo technologiją.

Medžiagos

Dauguma mūsų pagal individualų užsakymą gaminamų kartoninių dėžučių gaminamos iš aukštos kokybės 1 mm rudos, baltos arba juodos mikrogofros, apklijuojamos norimu popieriumi ir dažnai laminuojamos naudojant matinę ar blizgią laminavimo plėvelę.

Pospaudiminis apipavidalinimas

MIkrogofros dėžutės gali būti apipavidalinamos taikant UV lakavimo, įvairiausių spalvų folijavimo ar kongregavimo technologiją. Popierių galima laminuoti matine, blizgia, nesibraižančia, švelnia prisilietimui (soft touch) arba tekstūrine plėvele. Galime iškirsti arba pritaikyti plastikinius langelius, leidžiančius matyti dėžutės turinį.

Gamybos ir pristatymo laikas

Individualizuotos mikrogofros dėžutės bus atspausdintos ir pristatytos per 2-3 savaites.

Other Boxes