ARCHYVINĖS DĖŽĖS DOKUMENTAMS

Pagal individualų užsakymą atspausdintos ir pagamintos archyvinės dėžės dokumentams – tai efektyvus pardavimo ir rinkodaros įrankis. Personalizuotos archyvinės dėžės dokumentams gali būti naudojamos konferencijų, seminarų, rinkodaros ar pristatomosios medžiagos laikymui. Šis reklaminis produktas turi gerą rinkodaros vertę, nes jis yra matomas. Paprastai archyvinės dėžės dokumentams yra gaminamos iš storo knyginio kartono su pageidaujama spauda ant viršelio ir/arba vidinėje jo pusėje. Gaminame nuo 100 vnt.

Medžiagos

Archyvinės dėžės dokumentams yra gaminamos iš patvaraus knyginio kartono, apklijuoto su atspausdintu kreidiniu popieriumi ar kitomis įrišimo medžiagomis kaip tekstilė, dirbtinę oda ar panašiai.

Žiedinis mechanizmas

Esant poreikiui archyvinės dėžės gali būti gaminamos su žiediniais mechanizmais. Naudojame R formos, D formos, Q formos ir svertinius arkinius prispaudimo mechanizmus. Galite pasirinkti iš 2, 3 arba 4 žiedų, įvairaus diametro užsegimo mechanizmų.

Pospaudiminis apipavidalinimas

Archyvines dėžes dokumentams laminuojame matine, blizgia, nesibraižančia ar tekstūrine laminavimo plėvele. Dėžės taip pat gali būti užbaigtos taikant UV lakavimo, folijavimo ar kongregavimo technologiją. Pospaudiminis apipavidalinimas produktui suteikia papildomos vertės.

Spauda

Archyvinės dėžės dokumentams tiek iš vidaus, tiek iš išorės spausdinamos naudojant ofsetinę spaudą su jūsų norimu logotipu ar bet kokiu vaizdu.

Priedai

Dokumentų laikymui skirtoms archyvinėms dėžėms galime pasiūlyti platų papildomų priedų, tokių kaip žiedų fiksatoriai, magnetukai ar spaudės, plastikinės ir odinės rankenėlės, metaliniai kampai, rašiklio laikikliai, nugarėlės žiedai, įvairių formų skaidrios PVC kišenėlės ir pan., asortimentą.

Gamybos ir pristatymo laikas

Standartinis archyvinių dėžių dokumentams gamybos ir pristatymo laikas – 2-3 savaitės nuo maketo patvirtinimo dienos.