ARCHYVAVIMO STOVAI

Archyvavimo stovai skirti susidėti ir archyvuoti dokumentus. Juos galime pagaminti įvairių formų: trikampius, trapecinius, kvadratinius, su iškirstais langeliais ir tt. Esame vieninteliai archyvavimo stovų gamintojai Baltijos šalyse. Gaminame nuo 100 vnt.

Medžiagos

Archyvavimo stovai gaminami iš patvaraus knyginio kartono, apklijuoto su norimu vaizdu ar logotipu apklijuotu popieriumi ar kitomis įrišimo medžiagomis kaip tekstilė, dirbtinė oda, drobelė.

Priedai

Archyvavimo stovai gali turėti kelis papildomus aksesuarus kaip metalinis žiedas įkišti pirštui, rašiklio laikiklis ir kt.

Gamybos ir pristatymo laikas

Archyvavimo stovai su jūsų logotipu gaminami ir pristatomi per 2-3 savaites.

Spauda

Archyvavimo stovai tiek iš vidaus, tiek iš išorės gali būti spausdinamos naudojant ofsetinę spaudą, šilkografiją arba logotipas gali būti atspausdintas karšto folijavimo būdu naudojant įvairiaspalvę metalizuotą foliją.

Pospaudiminis apipavidalinimas

Archyvavimo stovai gali būti laminuojami matine, blizgia, nesibraižančia arba tekstūrine apsaugine plėvele. Jeigu pageidaujate išskirtinumo, daugiau vertėms jam galima suteikti taikydami UV lakavimo, folijavimo ar kongregavimo technologiją.